?>

zaruka nejnizsi ceny od 450 Kč/den

Volkswagen Caddy Maxi – malá dodávka

Volkswagen Caddy Maxi je užitečný pomocník s rozměry osobního automobilu. Oceníte u něj skvělou spotřebu, jednoduché ovládání a pohodlné cestování.

Rezervovat vozidlo
zaruka nejnizsi ceny od 600 Kč/den

Ford Transit 260S – nejnižší transit

Neunávný pracovník, u kterého oceníte kompaktní rozměry, nízké provozní náklady a skvělou cenu. Díky výšce pouhých 199 cm zaparkujete v každé garáži.

Rezervovat vozidlo
zaruka nejnizsi ceny od 850 Kč/den

Ford Transit 280M – střední dodávka s 6 místy

Tato 6 místná dodávka se zvýšenou střechou disponuje nadstandardní výbavou, vč. klimatizace a tempomatu. Pokud chcete cestovat pohodlně na dlouhé vzdálenosti a využít objemný nákladový prostor, toto vozidlo může být Vaše volba.

Rezervovat vozidlo
zaruka nejnizsi ceny od 770 Kč/den

Ford Transit 350EF – extra velká dodávka

Ford Transit s objemným zavazadlovým prostorem a ložnou plochou přes 4 m. Díky vysokému stupni výbavy v něm překonáte pohodlně jakoukoliv vzdálenost.

Rezervovat vozidlo
zaruka nejnizsi ceny od 720 Kč/den

Ford Transit 350L – velká dodávka

Druhý největší Ford Transit s nejvyšším stupněm výbavy. Díky vysokému užitečnému zatížení – 1390 kg, uveze i nejtěžší předměty, zatímco tempomat a klimatizace se postarají o pohodlné cestování i na dlouhé vzdálenosti.

Rezervovat vozidlo
zaruka nejnizsi ceny od 990 Kč/den

Mercedes Sprinter 313 CDI – extra velká dodávka

Sprinter „maxík“, který svým obrovským nákladovým prostorem odveze i ten největší náklad. Motor je mimořádně úsporný díky Start&Stop systému a plní normu Euro 6. Chcete-li šikovného pracanta, Sprinter je skvělou volbou.

Rezervovat vozidlo
zaruka nejnizsi ceny od 1360 Kč/den

Sprinter odtahové vozidlo – odtahovka

Pokud potřebujete odtah osobního vozidla, Sprinter odtahový speciál je ideální volba. Vozidlo je vybaveno automatickou převodovkou a klimatizací. Před půjčením zaškolíme.

Rezervovat vozidlo
zaruka nejnizsi ceny od 1050 Kč/den

Ford Transit Minibus – maxi verze s 9 místy

MiniBus v nejdelším provedení pro přepravu až 9 osob. Díky velikému zavazadlovému prostoru můžete pohodlně cestovat i s tou největší rodinou.

Rezervovat vozidlo
zaruka nejnizsi ceny od 1360 Kč/den

Ford Transit – hydraulické čelo

Skříňová dodávka s hydraulickým čelem pro pohodlně nakládání předmětu do 750 kg. Vysoký stupeň výbavy přispěje k pohodlnému cestování na dlouhé trasy. K vozidlu je možné zapůjčit paletový vozík (paleťák).

Rezervovat vozidlo

Jméno:

Příjmení:

E-mail:

Zpráva: